30 Mart 2011 Çarşamba

Baharı Moda ile Karşılıyoruz

 Sizlere mutlu güzel haberlerim var. Daha önce bahsettiğim sürprizimi açıklıyorum. Heyecanımı sizlerle paylaşmak çok güzel. Mor Fiyonk adı altında yaptığım tasarımlarım artık sizlerle OTTO BUTİK' de buluşacak.

 Benimde aralarında bulunduğum 15 tasarımcının da yer alacağı OTTO BUTİK BAHARI MODA İLE KARŞILIYORUZ partisine herkes davetli. 10 Nisan'daki bütün randevular iptal edilip bu güzel parti için hazırlanılıyor. Sadece açılış partisi değil. Bu parti eğlence var müzik var moda var alışveriş var karaoke var en önemlisi de bütün tasarımcıların ilk defa görücüye çıkacak birbirinden güzel koleksiyonları sizlerle olacak.  İlk sizin göreceğiniz ve ilk sizde olacak harika tasarımlar sizleri bekliyor.

Çok heyecanlıyım sabırsızlıkla o gün bekliyorum. :)

Parti için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz


Evet bizler OTTO BUTİK ile birlikte BAHARI MODA İLE KARŞILIYORUZ

Tasarımcılar:  Elif Civan, Duygu Cinislioğlu, Nalan Haznedar, Güzide Akgün, Mine Kaplan, Merve Biçici, Elvan Dink, Gönül Kolat, Aylin Bilgiç, Ceren Dural, Habibe Yelkenci, Işıl Atay, Meryem Denizkıran, Zeliha Tutarkaban, Yasemin Öndar..28 Mart 2011 Pazartesi

Weekend

Blogger' a kimler girebiliyor kimler giremiyor bilmiyorum. Düzenimizi fazlasıyla bozdular. Yazmak içimden gelmiyor bazen ama bırakmayacağım bu blog işini.

Ben yine gezdim geldim. Manisa Alaşehir yollarındaydım bu sefer.  Nişanlım orada asker bende haftasonu ziyaretine gittim ve harika 2 gün geçirdik. Az kaldı gelmesine fakat çok özledim artık. Ah ah çok zormuş dostlar asker yolu beklemek. :(  

O kadar güzeldi ki o 2 gün nasıl geçti anlamadım zaten. Hiç anlatasım da yok. Herkes soruyor ne yaptınız diye sanane diyesim geliyor. Sinemaya gittik Alaşehir'de aşk tesadüfleri sever'e gittik. Nasıl bir filmdir o ya öf. Ağla ağla içim çıktı, psikolojimizi bozdu bizim. Zaten uzağız birbirimizden iyice paranoyaklaştık. Her şey çok güzeldi ama yine ayrılık vakti geldi ya en zoru o oldu :(

Rüya gibi 2 günden sonra bugün kendimi toparlamam zor oldu. Damdan düşmüş gibiyim şu an da. Hala kendimde değilim.

öperim hepiciğinizi =)

21 Mart 2011 Pazartesi

Mor fiyonk' dan haberler

Söylemiştim size güzel haberlerim olacak diye. Mor fiyonk yeni sezonda Otto butik ve tasarım evinde sergilenecek. Otto butik istanbulda tık tık...  Çok heyecanlı ve çok yoğun geçiyor bugünler benim için. Yetiştirmeye çalışıyorum sürekli aklıma bişeyler geliyor onuda yapayım bunuda yapayım derken herşey yarım yarım tamamlanmayı bekliyor.  Geceleri çalışabiliyorum böyle bi özelliğim var. Gündüz aklıma bişey gelmiyor.  

Otto butiğin sahibesi Elif martın sonunda büyük bir partiyle sezon açılışını yapacak hepiniz davetlisiniz. Tam tarihi ilerleyen günlerde vereceğim sizlere

 kocaman öperim sizleri
mutlu bir ben var bu aralar herkes mutlu olsun <3


bunlarda cici etiketlerimmmmmmm


16 Mart 2011 Çarşamba

Bloglara kavuşmaca

Merhabalar efenim,

şimdi ben sevindim bu duruma her blogger gibi ve bu sevinçle birlikte artık bloguma dönüş yapıyorum. Blogumu sallamayacağım artık yazacağım sizlerle güzel şeyler paylaşacağım.

Sizlere ilk güzel haberimi yakın tarihde vereceğim.

Bu aralar yaz sezonu için çalışmalar yapmaktayım. Cici cici kolyeler, küpeler, bileklikler sizlerin karşısına çıkacak. Çok heyecanlı olaylar oluyor Mor Fiyonk' da.

Odamı atölyeye çevirdim resmen. Home office çalışmak harikaymış. Gerçi bu home office yanında başka bir işde hiç fena olmazdı. Hala iş arıyorum. Ben sana iş bulurum diyenlerinizede hayır demem :)


Koskocaman sürpriz =)

Ben güzel ciciler hazırlamaya geri dönüyorum kocaman öperim sizleri mörf kaçar =)

11 Mart 2011 Cuma

Ey digitürk hayallerine dokun diyorsun da niye ENGELLİYORSUN bizi

Sinir olmaktayım şu reklamı gördükçe. Her iki tarafında hatası var ihmaller falan tamamda yinede gıcık olmaktan kendimi alamıyorum. hayallerine dokunmuş. Sen insanların önüne engel getirirsen özgürlüklerini kısıtlarsan nasıl hayal kuracaklar acaba. Çok kızgınım. Arkadaşlarla sürekli aynı konu nolucak böyle. Biz tartışıyoruzda olan hiçbişey yok =(  Her yerde tepkimizi gösterdik. Hiç yazmak istemedim bu olaydan sonra anca ısınabildim yazmaya başladım wordpress dende alan adımı aldım fakat oradan yazmak içimden gelmiyor hiç aktarım yapmadım. Mor Fiyonk adına yeni bir site açmayı planlıyorum güzel planlarım var onunla ilgili.

yazmaya başlıyorum tekrar güzel haberler gelsin bizlere bloglarımız özgürlük alanlarımız açılsın
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...