27 Nisan 2010 Salı

ev hanımı modumdan hallerrr =)


Bu aralar boş işler müdürü oldum. =) 2 gün okula gidiyorum sadece diğer günler evdeyim. Evde de tam bir ev hanımı modundayım. Yine yalnızım evde annemler memleketteki evdeler. Yemek yapıyorum her gün üşenmeden. Bugün menümde bezelye vardı. Kolay işmiş bu yemek yapma işi. Gerçi öğrenmesemde olur diyorum evlenince o kadarda bi işe yaramayacak =) sevgili yemek seçiyor ve yediğide hep ıvır zıvır şeyler gibi. Gerçi annesi ne yapar bilmiyorum ama öğrenirim onlarıda. Bide sevgili yaptığın yemeğide beğenmez sinir eder insanı. Geçen gün sarma sardım sevgiliye ihih bide yoğurt çorbası yapmıştım bi beğendi bi beğendi çok şaşırdım bende. Basit bi çorba nesini beğenmiyo diye düşünebilirsiniz daha önce sadece bi kere içmiş ve sevmediği yemekler içerisindeydi ama artık seviyor hahahaha. Yarında bulgur pilavı yapacağım =) bi gün önceden planlıyorum resmen ne tuhaf bişey oldum ben yaa. Sağlıklı hayat diye diye ..

Ben bi süredir diyetteyim bu süreyi bilmiyorum =) 2 aydan fazladır belki. 54 kiloydum 48 kilo oldum ama öyle aç kalarak vermedim az yemeyi öğrendim deli gibi yemiyorum ama tek sorunum tatlı çıldırıyorum tatlısızlıktan. Annem gitmeden kalburabastı yaptırmıştım hahhaahaha kahvaltıdan sonraki ara öğünde bir tane yiyordum ama oda bittiiii ühhhüüüüü. Canım baklava istiyoooooooooooooooorrr =(


Yüksek lisans hayallerim yarım dönem kadar rafa kalktı çünkü üds çok kötüü =( alese çalışıyorum bu aralar onu halledeyim bari diye ama bi boşluk var bi yerde.


Neyse ben kaçar sevgili geldi ihihih
öper kaçar =)

4 yorum:

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Bu arada senin yazıların rsse düşmüyordu bak yeniden izle yaptım seni bebek mucx

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

ye diyorum ya bak oh ne güzel vermişsin işte kilo balım başın dönmesin git al hoş beş baklava yarasın bacım :)

gökkuşağında oturan kız dedi ki...

Edim ya alem hatunsun =) güldürdün yine beni aklımada şeytanı soktun bugün bi hoş beş almak şart oldu =)
izle beni bol bol :D

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

HAHAHA gül annem gül git ye kız yarasın bebek

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...