27 Eylül 2009 Pazar

Yine bu aralar yazasım pek yok gibi.

Sabah 5te İzmir'e gidiyoruz. Kuzenim orda okuyor onu bırakacağız hemde gezeceğiz. İlk defa gidiyorum çok merak ediyorum notlarımı yazacağım burada =)

aklıma bişey gelmedi başka bu kadar

noktaa..

24 Eylül 2009 Perşembe

Bilmem ki bu ne !

Kafam karışık düşüncelerle ve ben kazanmayı düşünüyorum ne kazanacağımı bilmiyorum ama mutlu olacağıma inanıyorum sadece yaşamak güzel olan ama yarışlarda var işte onlarsız hiç olmadı olmayacakda.

Hayatımdaki belirsizlikle yaşamaya ben alıştım ama bazen acı çektiriyor bana. Aslında çoğu zaman acı çekiyorum. Umursamaz gibi davranmam umursamadığımdan değil kaçmamdan kaynaklanıyor. Kaçıyorum ve acımasız davranıyorum ama içim hep ağlıyor.

Gerçekten çok üzülüyorum bu içinde olduğum duruma ama çözüm benim elimde değil. En çokda canımı bu yakıyor işte elimden bişey gelmiyor. İyi yapamıyorum ailemi. Kendime bile bi iyilik yapamıyorum. Bazen çok saçma şeylerle uğraşıyormuşum gibi geliyor.

Artık çoğu zaman kendimi anlamıyorum ne yapmaya çalıştığımı bilmeden yaşıyorum. Ben kendimden bu kadar uzaklaşmazdım ama ben herşeyden uzaklaşmak istiyorum. Takılıyorum birşeylere sürükleniyorum sadece. Çok takıntılı bi insan olmak çok kötü bi durum. Geceleri uyuyamıyorum bu aralar çok sıkılıyorum


İçime akıyor yine bi dünya tuzlu su..

Güçlü durmaya çalışmak zor gelebiliyor bazen. Yine mutsuzluğa gömülmek istemiyorum. 2 ay öncesine dönmek istemiyorum. ben bi küçük kız çocuğu olmak istiyorum en sevdiğim rol bu.

Küçük bi kız çocuğu..
Çok masum ama ben hiç masum değilim olamam ki küçük bi kız çocuğu
hem küçük kız çocukları mutlu olur ben onlar kadar mutlu değilim anlık mutluluklar benimki
çok uzak bi durum sanki çok ii bi oyunculuk istiyor.
ama evren bize demiyormu inan rolüne ve ii oyna ben sana göndereceğim.

Ey evren duy sesimi ben inanmaya başlıyorum bütün yapmak istediklerime..
Mutluyum evren ben
Babamda sağlıklı ayrıca
Annemde çok mutlu
Masum olmak zor evren buna inandıramadım kendime o kadarda masum değilim.
Sevgiliylede çok mutluyuz evren.
En çok hayatımı dolduranlar bunlar evren. bunlar iyi olsun yeterki seni hiç boş bırakmayacağım hep birşeyler isteyeceğim senden söz veriyorum bak.
Kısaca babamın sağlığıyla gelecek huzuru istiyorum evren. Artık çok uzamadımı bu süre çok aylaklık yapıyorsun bir an önce yerine getirsen sevineceğim sabrımı taşırıyorsun artık...

Hadi evren artık acele et !

22 Eylül 2009 Salı

*** Yorucu geçiyor bu aralar. Çalışmak çok sıkıcı geldi bu sefer bana. Sevgiliyle beraber çalışıyorduk ya bizi hiç yan yana tutmadılar sevgili olduğumuzu biliyorlardı. Canımı sıkan bu değildi mağazada kimse adam gibi çalışmıyordu ve bana verilen görevi eksiksiz yerine getirmek kendimi enayi gibi hissetmeme neden oldu ve bu pazara kadar çalışacak olmamam rağman müdüre çıkmak istiyorum dedim ve ayrıldım. Sevgilininde yarın son. Gelemiyorum böyle haksızlıklara kıçı kırık bi yerde çalışıolar bi bok sanıolar kendilerini gerzekler topluluğu.

*** bayramınızda kutlu olsun cümleten.

*** Bugün sevgilinin ailesinin bayramını kutlamak için onlara gittim. Daha önce tanışmıştık annesiyle babasıyla ilk defa tanıştım ve ilk defa evlerine gittiğim için çok heyecanlıydım sevgili ise çok uyuzdu çok sakin çok sinir çok gıcık. sinir oldum ona. Sıcak bi ortamdı ama ben çok gerildim rahatlayamadım hiç nedenide sevgili. neyse buda yeter bu kadar.

*** Canım çok sıkılıyor şu anda. Çünkü babam biraz rahatsızlandı. Hastalığından dolayı hafızası gidio arada ve o durumlardan birini yaşıyoruz şu an. İlaçlarını verdik ve başka bişey yapamıyoruz bekliyoruz. Kendine gelmesini. Aslında tehlikeli babamın bu hafızasının gitmesi durumları. Buda yeter bu kadar kötü düşünceleri kovmak istiyorum.

*** aslında bişey yazmak istiyorum ama beceremiyorum. oda bana kalsın hepsi gibi

hoşçakalın..

14 Eylül 2009 Pazartesi

olması gereken

olması gereken !

çok saçma geldi şimdi birden..

neden olması gereken gibi yaşıyoruz ki
olması gereken olmuyorsa demekki olmaması gereken.
ayrıca kime göre olması gereken ki
bana göre olmuyorsa bana göre olmaması gereken olur
bu durumda bu durum beni bağlamaz.
ama ben çok dolandım bu olması gerekene
püf

hayat bizim kii

11 Eylül 2009 Cuma

çok yorgun ama çok mutluuuuu ihih =)

Bugün çok güzeldiii.. Undefinable ve Elizaphelia Eskişehir çıkartması yaptı. =) Sabah 9 da hızlı trenle geldiler. Yolculuk ayrıntılarını Undefinable'm ve Elizaphelia'm biloglarında anlatır. Sabah Hamlet karşılamış fıstıklarımı sonra Varuna'da buluştuk. Heyecanlıydım kuzucuklarımla buluşacağım için çok güzeldi onları görmek. Çok enerji doluydular ihih. Bugide geldi yanımıza ben gelmeyecek diye biliyordum İstanbula gideceğim demişti. onuda görmek güzeldi. Ankaralılar ve Eskişehirliler buluşması oldu. Ben bütün günü onlarla geçirmek isterdim ama olmadı bugün işe başladım 12 olmadan yanlarından ayrıldım yemek molamda buluşmak için sözleştik fakat o zamanda onlar uzaklarmış olduğum yere ve geç kaldılar. Bi kaç dakka görüştük yinede.

Çok tatlılar ya görmeniz lazım ben çok sevdim ikinizde =)

Ama bu bi başlangıçtı bizim için. Daha yeni başladık bizde bir Ankara çıkartması yaparız diyoruz =)

Çalışırken çok yoruldum ayrıca sevgiliyle birlikte çalışıyoruz o ayrı bi durum zaten =) çok güzel bi durum ihih

şimdilik bu kadar yazabiliyorum çünkü çok yorgunum beynim kelimeleri toplayamıyor.

sevgiler ..

9 Eylül 2009 Çarşamba

Benim stickerlerim =)


Bi kaç gün önce yapıştırdım duvarıma anca yazabildim =) Tam yatağımın karşısındalar. İlk gördüğümde bayıldım resmen çok tatlılar. Aslında kelebeklide almak istiyordum ama kalmamıştı istediğimden. Bulursam ondanda alacağım =)

Ve bunların aynısında elizaphelia'mda ve undefinable'mde de var =) Tamamen tesadüf ama çok güzel bi tesadüf. Elizaphelia'm bu yazısında yazmış gördüğüm anda şok oldum =))

Kediciklerim ve ben çok mutluyuz odacığımda.

bu aralar... =)

Bu aralar koşuşturmayla geçiyor gibi geliyor bana 2 gündür sabah erkenden kalkıp evrak tamamlamaya çalışıyorum. Biz sevgiliyle birlikte bayram döneminde bi yerde çalışcağız daha öncede çalışmıştım bu sefer sevgili bende geleceğim dedi. Orası bi dünya evrak istedi sanki nüfusuna geçirecek 2 gündür onları halletmekle uğraşıyoruz. Sonunda bugün hallettik ve cuma günü başlıyoruz.

Birde bayramdan sonra teyzemin oğlunun nişanı var onun için elbise bakıyorum. Abiye bişey almayacağım normalde de kullanabileceğim birşey almak istiyorum poloda bir tane beğendim. Her yerde de kışlıklar çıkmış o yüzden bulmak zor oluyor ne çabuk kışı getirdiler anlamadım ya. Uyuz oldum. Eskişehirde zaten çok yer yok olanlarda kışlık sezon çıkarmış. Ne yapacağımı bilmiyorum. Elbise gibide ufak bi telaşım var. Ben o kadar düşünmüyorum kuzenler daha meraklı ne alcaz ne yapcaz. Onlar aldı elbiselerini ben hala almadım daha çok var diye oturmaktayım =)

Bu aralar içimde tuhaf bi mutluluk var. Seviyorum bu halimi. Karabulutların gelmesini istemiyorum.

Bu aralar Elizaphelia'm ve Undefinable'm gelcekler Eskişehir'e hemde cuma günü yani işe başladığım gün bu duruma çok uyuz oldum =( ama yemek molamda görüşmeyi düşünüyorum =)) Çok merak ediyorumm onları.

8 Eylül 2009 Salı

21. ayda bittiii =)


Sevgiliyle 21. ayımız bitti. Deli gibi ay sayıyorsun demeyin ben çok zevk alıyorum. Sevgili okuyor mu bilmiyorum.

Ömrüm sevgiliyle geçsin onunla yaşlanayım istiyorum. Evet evet bunu çok istiyorum. Bazen çok kızıyor olabilirim ama inan benim istediğimi yapsa kızmam ihih =)

bugün bi mutluyumm sinirli bi gün geçirdim ama mutluyum işte.

seviyorum erik çekirdeğimi ihih....

6 Eylül 2009 Pazar

saçlarımm =(

Biraz önce saçlarımı yıkadım ve tarayım dedim. Perma yaptırdığımdan beri çok sık taramıyordum çok çabuk açılmasın diye normaldede çok saç tarayan bi tip değilimdir. Perma yaptırdığımdan beri saçlarım çok dökülüyor. Şekil vermek için köpük kullanıyordum köpükten mi acaba diye düşündüm ve köpük kullanmayıda bıraktım ama hala geçmedi. Taradıktan sonra dökülen saçlarımı görünce içim acıdı hep dönem dönem dökülürdü ama hiç bu kadar olmamıştı. Çok üzüldüm yaa
=( napıcağımı bilemedim şimdi yarın kuaföre uğrayacağım onlarda bakım diye bi dünya şey yapıyorlar ama pek geçireceğini sanmıyorum. Bide mevsim geçişlerinde de çok dökülür umarım kel kalmam =)

bi önerisi olan varmı ki yaaa ??

=(

3 Eylül 2009 Perşembe

Annemmmm

Annem bugün bi kez daha anladım sensiz olmayacağını. O kadar başka ki benim için. Nasıl güçlü bir kadınsın böyle güçlü olmayı nasıl beceriyorsun hiç anlamıyorum. O kadar kızgınken bile hala sakin olmayı becerebiliyor.. Sabır küpü. Gerçekten görseniz şaşırırsınız.

Bugün annemle çok uzun bi gün geçirdik. Babamın yapması gereken işlerle uğraştık ve yapamadık bi dünya sorun çıktı ve işlerin nasıl yapılacağını babam bilmiyordu bi dünya eksik vardı. Bunların hepsi babamın işlerini zamanında yapmamasından kaynaklandı.Bütün gün ordan oraya koşturduk ve ikimizde çok sinirlendik. Ve annem akşam babamla konuştuğunda hiç kızgın konuşmadı çünkü babamın morale ihtiyacı vardı vıdı vıdı vıdı. Belki sert geliyo size bu yazdıklarım ama ben annem gibi sabır küpü değilim. Çabuk parlarım. Söylerim söyleyeceğimi.

Babamla bi süre konuşmayı düşünmüyorum. Hayatımda bu kadar sorumsuz bi insan görmedim. Yumurta kapıya dayanmadan iş yapmaz. Zaten küçükken anlaşabilirdik babamla büyüdükten sonra annem daha büyük bi yer kapladı. İkisinin yeride aynıdır ayrılırmı diye düşünmeyin. Babamıda seviyorum ama annem bambaşka.

Ve ömrüm boyunca hep babamın yaptığı hatalara katlanmak zorunda kaldım. Halada devam etmekte bunlar. Babam kesinlikle kız olmalıymış yanlış olmuş. Annem Kadar güçlü değil. Annem benim için çok başka. Herşey bi yanada annem olmadan yapamam. O kadar başka bi yeri varki.

Gidip uyandırıp sarılıp öpesim geldi =)

Annem seni çok seviyorumm..

1 Eylül 2009 Salı

Bi tuhaf zamanlar yine. Babam yine hastanede biz yine annemle başbaşa. Daha önce yazdığım gibi babamı hastaneden çağırmışlardı. Bizde babamı hastaneye yatırmak için İstanbula gitmiştik. Bugün sabah babamı hastaneye götürdük Doktorlar yatış yapacağız bi kaç gün burada kalacak dediler. Her kan grubundan birer kişi çağırılmış eğer çıkarsa tek aday babam. Babamın yatışını yaptıktan sonra öğlene kadar babamla zaman geçirdik Eskişehirde babamın halletmesi gereken işleri olduğu için biz onları halletmek üzere annemle Eskişehir'e döndük.

Sinirlerim bu aralar yine çok bozuk. Babamı anlamak çok zor laf anlatmaya çalışmak ayrı bi zor. Bazen çok kızıyorum. Çok saçma şeyler yapıyo anlamaya çalışmak imkansız yaptığını kendi bile anlamıyo. Böyle bilmece gibi konuşmakta bişey çözmüyo gerçi.

bol bol dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyo. Yinede çok şükür babam yatağa bağlı bi hasta değil kendi işini kendi görüyo..

Allah herkesin yardımcısı olsun.. Bütün hastalar şifasını bulsun..

Şimdilik bu kadar..

bi süre böyle gidip gelceğim..

hoşça kalın..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...