4 Ocak 2011 Salı

Benden *3*

Yine kayboldum ortalıklardan farkındayım. 2 gündür arkadaşlarla takılıyoruz bir gün bende kaldılar bir gün ben onlarda kalmak zorunda kaldım. Gece eve dönecekken birden tansiyonum düştü ve gidemedim eve. Neyse ki şimdi iyiyim.

Hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden. sürekli odamdaki koltukta oturuyorum sadece çay yapmak için kalkıyorum akşamları da kuzenime ders anlatmaya gidiyorum. Çok sıkıcı bi hayatım oldu ama inanın canım hiç bi şey yapmak istemiyor. Sevgiliyi o kadar çok özledimki. Kıymetini bilmek gerekirmiş 1 saniyenin bile hiç boş geçirmeye değmezmiş. Kokusunu özledim, yanımda olmasını özledim, gezmeyi özledim, gülmeyi özledim, ellerini özledim, yeşil gözlerini özledim, bana kızmalarını özledim, bakışlarını özledim, saçımı okşamasını özledim, öpmesini özledim, beraber yemek hazırlamayı özledim, sabahları sen uyanmadan sana kahvaltı hazırlamaya çalışmayı özledim, binboamızı alıpda demlenmeyi özledim, film izlemeyi özledim, kırk saat nereye gideceğiz düşünmelerimizi bile özledim ki ne kadar sinir olurdum plan yapmıyorsun diye...  O kadar uzarki bu özlediklerim herşeyini özledim ben sevgilimin herşeyini. Yanındaysanız kıymetini bilin. Gelince yine aynı şekilde devam ederiz ama daha olgun bi ilişkimiz olacağı kesin biz kıymetimizin farkına çok ii vardık. Ayrı yapamayacağımızı çok iyi anladık.

Yemin töreni erken oldu yapıp geldik bile haftaya ise dağıtımı olacak manisa ilçelerine olacak hayırlısı olsun inşallah rahat edebileceği bi yer olur.

Ben hala iş arıyorum umutsuz değilim 2011de güzel şeyler bekliyor beni biliyorum. Hatta bütün dileklerimin gerçekleşiyor. Sizinde bütün dilekleriniz gerçekleşiyor sizin yerinizede evrene gönderiyorum güzel dilekler =)

öperim kaçarım =)

6 yorum:

rebeltakipte dedi ki...

iyi seneler :)

yeni bloğuma beklerim

http://rebeltakipte.blogspot.com/

mine dedi ki...

ne kadar tatlı bir günlük ismi bu kadar güzel isim koyan biri enerji dolu olmalı

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

Teşekkürler =) enerji inişli çıkışlıolsada gülmeyi seven bir sahibe =)

Porti dedi ki...

Rabbim yardımcın olsun
Gökkuşağının renkleri solmasın inşallah

rococo dedi ki...

çok üzüldüm cnm başın sağolsun :(

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

porti: Çok teşekkür ederim.

rococo: çok teşekkür ederim canım ..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...