23 Aralık 2010 Perşembe

Yeni yıl için hediye seçenekleriii

YENİ YIL İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİNİ MOR FİYONK'DA BULABİLİRSİNİZ.

MOR FİYONK İÇİN TIK TIK

18 Aralık 2010 Cumartesi

ÇATLAK OJE (ALIX AVIEN)

Oje çılgınlığına kapıldım bakın buda benim ojem. Alix avien 'in çıkarmış olduğu nail deco serisinin denemek istiyordum Eskişehir'de bulmam zor oldu ama ummadığım anda çıktı karşıma ve hemen denemek için siyahını aldım. Ebaydan almayı düşünüyordum bu ojelerden alix avien in çıkarması ii oldu. 4 rengi var siyah, beyaz, pembe, mavi.  Altın sarı alt tonuyla kullandım ben.

İlk önce altta kullanmak istediğiniz rengi uyguluyorsunuz daha sonra siyah ojeyi ve üstede parlatıcı geçiyorsunuz.

12 Aralık 2010 Pazar

mutsuzum sevgili askere gitti =(

Başlıkta herşeyi anlattım aslında ama açasım var konuyu azcık, içimi dökesim var sizlere o kadar doluyum ki. Dün gece sevgiliyi gönderdik askere kısa dönem çıkması ve manisa olması bizi sevindirdi ama ondan uzakta olmak sesini duyamayacağım düşüncesi beni mahvediyor. Hep yanyanaydık hiç ayrılmadık her yere beraber gittik her işimizi beraber hallettik ama zaman o kadar gaddarki o kadar çabuk ilerlerdiki geçen zamanı hiç anlamadım.

Göz göze gelmekten korktuk dün ağlamaktan ayrılıktan korktuk ama noldu sonuç yine ayrılık yine ayrılık. İçim acıyor inanın çok zormuş o kadar alışmışız ki birbirimize biz 3 senemizi bitirdik. 4 senemizin 6 ayı ayrı geçicek. Vatan görevi diye kendimi hiç avutamıycam bu konuda görüşlerim çok farklı katılmıyorum vatan borcu olayına.

Eskişehir bomboş geliyor herşey boş geliyor hiç bişey yapmak istemiyor canım gece uyuyamadım sabah sesini duyasıya kadar çıldırmış gibiydim. Gece tişörtüyle uyudum kokusuyla. Nasıl alışacağım bilmiyorum ama alışmak istemiyorum. Düşünüyorum ben burda geçiririm zamanı ama o orda napıcak tek başına herkesi özliycek. Çıkamıyorum bu düşüncelerin içinden içim acıyor..

Allah herkesi tez zamanda kavuştursun kimseyi sevdiklerinden ayırmasın.

mutsuzum =(

5 Aralık 2010 Pazar

doğumgünümün devamıııı :p

dün devamını yazamadım bugün yazayım dedim. Gece napılacak kısmında kalmıştık. Akşam saatlerinde sözlüm kayınvalidem ve sözlümün teyzesi geldi hepi börtdey demeye. pasta falan almışlar, dilek tut üf yap falan derken oturduk beraber onlar gitti. gecede böylece bitti :p yani beklediğim olmadı umduğumu diil bulduğumu yidim anlıycağınız.

Sabah sabah kpds ye girip geldim. Kolaymı zormu bilmem hiç çalışmadım öylesine girdim çıktım.

başkada bişey yapmadım böyle öperim  =)

3 Aralık 2010 Cuma

ben bugün doğmuşummm

Bilmem kaç sene önce bugün doğmuşummm =)  Sabahtan beri seven herkes kutluyor çok mutlu oluyorum sizelerede haber veriyim dedim. Belki kutlamak istersiniz :p   Çok şımarasım doğal sanırım bu durum. e doğum günü çocuğuyum sonuçta mihihi. ^ _ ^   

Dünden başladı aslında kutlamalar benim minnak kuzular dün bize geldi ben onlara yemek yaptım onlar bana pasta getirmiş ohh mis gibiydi anlıycağınız. Bugün henüz bi kutlama olmadı =( evet evet ağlayabilirim. Sevgilinin kulağını çekin lutfen gerçi artık sözlüm oldu. ne komik bi sıfattır oda sözlüm puhahahh hiç söylenmiyor =)  Sözlümlere gidicem biraz sora bakalım nolacak görüciiiiizzz :p

Ama ama ben dım tıs dım tıs kop kop istiorummmmmmmmmmmmmmm . Bi dahaki seneye kendi planımı kendim yapıcam arkadaş böle sürpriz beklemek kadar iğrenci yok. Hem umduğunu bulamıyorsun bulduğunla kalıyorsun öle. Neyse daha fazla konuşmıyım daha gecenin sonu gelmedi belki güzel bieyler olur olanlarıda yarın sabah yazarım öperim siziiii..

  Sizde beni öpün lutfen şımarıyım azıcık
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...