29 Temmuz 2010 Perşembe

tatil bitti =(

Tatil bitti geri döndüm. Bu sene tatil biraz tatsız geçti. Babamın tatil boyunca pek keyfi yoktu ve döneceğimiz günde iyice fenalaştı. tatili uzatmayı düşündük arabayı kullanamayacaktı. Bende çok fazla güvenemedim kendime fakat kaldığımız yerde yer olmadığı için mecburen direksiyonun başına geçtim.

Genel olarak tatil biraz sıkıcıydı.Ama sonuçta tatilde ne kadar sıkıcı olabilir. Kendimi eğlendirmeyi bilen biri olduğum için kendi çapımda eğlendim. Beni en çok sıkan yol oluyor uzun yola dayanamayan biriyim çok yorucu geliyor uzun yol. Birde sürekli yolda durmak istiyorum fotoğraf çekmek istiyorum, her gördüğüm tarihi yerler olan yollara sapmak istiyorum.

Tarihi yerleri falan gezmedik kuzenler istemedi. Ayak uydurmak zorunda kaldık. 2 gün ölüdenize gittik ve ölüdeniz harikaydı. Burun kısmında girdik denize. Deniz çok temizdi ve zaten koruma altına alınan bi bölge. Kaldığımız yere gelirsek aslındaçevre düzenlemesi falan iyi gibiydi işletenlerde iyiydi fakat yeni devraldıkları için çok fazla eksik vardı. İşletme sahipleri güler yüzlü oldukları için şikayet edemedik. En basiti her türlü içecek çok yoktu alkollüden bahsetmiyorum alkolsüz içecekler bile belii şeyler vardı sadece ice tea falan yoktu. Bu hoşuma gitmedi. Bir gece Türk gecesi yapıldı. Mangallar yakıldı açık büfe mezeler kuruldu, dansöz ve dans ekibi vardı. Güzel bi geceydi dönmeden önceki gecemizdi ve baya iyi eğlendik Hatta dnsözle karşılıklı 2 göbek bile attık =) 

Ölüdenizin güzel bi çarşısı var gezilecek Kıyafetler hep eski moda şeyler ama hediyelik eşyalar takılar falan güzel fiyatlar biraz tuzlu. Ölüdenizde gün batımını izlemek bi harikaymış, Armutlardan oluşan sahilde bi cafe var oradan izlemek çok güzelmiş. Bize kısmet olmadı ama giderseniz mutlaka izleyin derim. Hisarönü'nün çarşısı küçük ölüdenizdeki aynı şeyler var. Fethiyenin çarşısıda güzel daha çok mağazaları gezdik orada. Bide ara sokaktaki meyhaler çok hoşuma gitti fasıl ekibi falan vardı harikaydı..
Bunlarda Ölüdeniz çarşısından gözüme takılanlar. dans edenler çok komikti gülmekten öldük. 

ölüdenizden görüntüler bunlarda. Kısaca tatilim böyle geçti. Darısı gidemeyenelrin başına =)  öperim kocaman  =)

19 Temmuz 2010 Pazartesi

bende tatile gidiyorum yuppiii =)

Evet sonunda bende tatile gidiyorum. Bu gece yolculuk var bir hafta yazamayacağım fakat dönüşte bol bol nereleri gezdim ne yaptım anlatacağım. Aslında çok gezmeyi bile düşünmüyorum. Denizin güneşin tadını çıkaracağım =)

Bu sene yolculuk Fethiye'ye. 2 aile gideceğiz teyzemler ve biz kalabalık olduğumuz ucuz bi yerler olsun dedik villa bulduk bi tane. Güzelmi bilmiyorum göreceğiz bakalım. Aslında ben öyle kaldığım yerde çok konfor arayanlardan değilim. Tatile gidiyorum sonuçta ay o kötü bu kötü diye geçiremem kafamı boşaltmalıyım. Denizin, güneşin tadını çıkarırım her zaman. Bu seferde aynısını yapacağım. Bol bol foto çekeceğim sizlerle paylaşacağım.

Bugün uzun bir gün beni bekliyor yapacak çok şey var. Annemler hala diğer evden gelmediler, valizlerin hepsini hazırlamak bana düştü.

öperim sizi kocamannnn  =)

10 Temmuz 2010 Cumartesi

haberler bendennn =)

Can sıkıntısında ne yapacağımı bilemiyorum. 19 temmuzda tatile çıkıyoruz. Fethiye'ye yolculuk.

Bu aralar ben apolet yapıyorum bol bol. Aldığım siparişler var onları yetiştirmeye çalışıyorum. Pasaja eklemedim yaptıklarımdan eklemeyide düşünmüyorum. Bi kaç tane eklemiştim sadece onlarla kalacak. Pasajım sadece satışda bi seçenek olarak kalacak isteyene oradan satış işlemi açabileceğim. Neredenmi satış yapıyorum çok komik ama üzerimde görenler yolda durdurup istiyor ve kişiye özel sipariş olarak tasarım yapıyorum bu aralar. Geçenlerde Ankara'ya gitmiştim kuzenimi ziyarete Ankamall'de 2 şirin bayan durdu ve apoletlerimi nereden aldığımı sordular bende kendim yapıyorum diyince hemen sipariş verdiler. İletişime geçtik Eskişehir'e gelincede. Birde kuzenimin arkadaşının siparişleri var. İşte böyle işliyor benim sistemim.

Aslında blog açtım fakat bu blogda satışla ilgili dedikodular kafamı karıştırdı. Olaylar netlik kazanasıya kadar blogda satış yine askıda kalacak. Eğer sipariş vermek isteyen olursa yada mörf neler yapıyorsun görmek istiyorum diyen olursa gokkusagindaoturankiz@gmail.com dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

öpüyorum kocaman siziiiiiii   =)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...