29 Temmuz 2010 Perşembe

tatil bitti =(

Tatil bitti geri döndüm. Bu sene tatil biraz tatsız geçti. Babamın tatil boyunca pek keyfi yoktu ve döneceğimiz günde iyice fenalaştı. tatili uzatmayı düşündük arabayı kullanamayacaktı. Bende çok fazla güvenemedim kendime fakat kaldığımız yerde yer olmadığı için mecburen direksiyonun başına geçtim.

Genel olarak tatil biraz sıkıcıydı.Ama sonuçta tatilde ne kadar sıkıcı olabilir. Kendimi eğlendirmeyi bilen biri olduğum için kendi çapımda eğlendim. Beni en çok sıkan yol oluyor uzun yola dayanamayan biriyim çok yorucu geliyor uzun yol. Birde sürekli yolda durmak istiyorum fotoğraf çekmek istiyorum, her gördüğüm tarihi yerler olan yollara sapmak istiyorum.

Tarihi yerleri falan gezmedik kuzenler istemedi. Ayak uydurmak zorunda kaldık. 2 gün ölüdenize gittik ve ölüdeniz harikaydı. Burun kısmında girdik denize. Deniz çok temizdi ve zaten koruma altına alınan bi bölge. Kaldığımız yere gelirsek aslındaçevre düzenlemesi falan iyi gibiydi işletenlerde iyiydi fakat yeni devraldıkları için çok fazla eksik vardı. İşletme sahipleri güler yüzlü oldukları için şikayet edemedik. En basiti her türlü içecek çok yoktu alkollüden bahsetmiyorum alkolsüz içecekler bile belii şeyler vardı sadece ice tea falan yoktu. Bu hoşuma gitmedi. Bir gece Türk gecesi yapıldı. Mangallar yakıldı açık büfe mezeler kuruldu, dansöz ve dans ekibi vardı. Güzel bi geceydi dönmeden önceki gecemizdi ve baya iyi eğlendik Hatta dnsözle karşılıklı 2 göbek bile attık =) 

Ölüdenizin güzel bi çarşısı var gezilecek Kıyafetler hep eski moda şeyler ama hediyelik eşyalar takılar falan güzel fiyatlar biraz tuzlu. Ölüdenizde gün batımını izlemek bi harikaymış, Armutlardan oluşan sahilde bi cafe var oradan izlemek çok güzelmiş. Bize kısmet olmadı ama giderseniz mutlaka izleyin derim. Hisarönü'nün çarşısı küçük ölüdenizdeki aynı şeyler var. Fethiyenin çarşısıda güzel daha çok mağazaları gezdik orada. Bide ara sokaktaki meyhaler çok hoşuma gitti fasıl ekibi falan vardı harikaydı..
Bunlarda Ölüdeniz çarşısından gözüme takılanlar. dans edenler çok komikti gülmekten öldük. 

ölüdenizden görüntüler bunlarda. Kısaca tatilim böyle geçti. Darısı gidemeyenelrin başına =)  öperim kocaman  =)

5 yorum:

Duygu dedi ki...

Fethiyenin bende hep tatlı anıları vardır,balayımızı orda yapmıştık:)at safari,saklıkent ve antik tiyatrolar turu,yamaç paraşütü orda mutlaka yapılacaklar listesinde..bende senin gibi tarihi yerleri görmeye bayılırım.Bu arada melissaların çook yakışmışş:)

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

kesinlikle bir daha gittiğim zaman yapılması gereknleri yapacağım. Bu arada bende çok teşekkür ederim =)

naki dedi ki...

merhaba..hesinin bloguna melissalardan aldıgını yazmıssın fotosunuda gordum.sahteymıs sanırım ama farketmez :)
rica etsem link yazman mumkun mu?

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Pozitifsin ya ne giysen güzel duruyor canım

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

ay ya şımaraciğim şimdi =) çooooooooooook teşekkürler öperim kocaman =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...