3 Kasım 2010 Çarşamba

Avon siparişlerim

Avon'dan aldıklarımı yazacağım demiştim. Baya oldu gerçi onu söyleyeli ama iyide oldu çünkü hem kullanmış oldum bu arada sizede öneride bulunabileceğim.
 E hadi başlayalım =)

1)  Spectra Lash Maskara : Bu rimeli kuzenimin tavsiyesi üzerine aldım. Çok güzel dolgunlaştırıyor dedi. Bende hem ona da alayım süpriz yaparım dedim fakat oda sipariş vermiş anlıycağınız elimde patladı =)  İsteyene satabilirim. İsteyen yorum yazabilir. Rimel hakkında benim yorumum ise evet güzel fakat ben daha öce yine avonun supershock rimelini kullanıyordum supershock daha güzel bence. Spectra lash' ın 3 kademesi var. 3 kademede dolgunluk ayarı yapıyorsun ben hep 3. ayarda kullandım. Kirpikleriniz zaten uzunsa kesinlikle kullanın ama kısa ve seyrek kirpikleri olanlara çok tavsiye edebileceğim bi ürün değil bir daha alırmıyım belki alırım =)

2) Glimmer Stick Diamonds Eye Liner (Smokey Diamond) : Bu eye liner kalemi gerçekten beğendim. Açılıp kapanan cinsten. Bunu da bir arkadaşımda görmüştüm ve hemen bende almalıyım dedim. Ben genellkile kahverengi göz makyajı yaparım. Gri bir kalemim yoktu bu eyeliner kalem eksiğimi tamamladı. Benim sağ göz kapağım biraz kısıktır ve makyajım hep göz kapağıma bulaşır. Bu durumda hep sinirimi bozar. bu eye liner kalem de bulaşma olmadı ve çok şaşırdım. biterse kesinlikle alırım hatta diğer renklerinide almayı düşünüyorum.


3) Perfect Wear Plump & Stay (Pink for life) : Bu da avonun kalıcı ve dolgunlaştırıcı ruju. Bir tarafı renkli diğer tarafı ise şeffaf. Şeffaf tarafı dolgunlaştırıyor. Sürdüğünüz zaman dudaklarınızda karıncalaşma oluyor. Sadece pembe tarafını kullandığımda kalcıı bir ruj oluyor biraz mat oluyor. Kalıcılığı gerçekten güzel hatta çok zor çıkıyor bile diyebilirim. Dolgunlaştırıyormu derseniz biraz fark oluyor fakat çok fazla değil yada benim dudaklarım zaten ince değil dolgun ben pek fark görememiş olabilirim. ama beğendim tek sorun çıkartırken zorlanmam. Tekrar alabilirim.

4) Glazewear Shine (Nude) : Rujun rengini çok beğenerek aldım fakat çok fazla sürdüğüm zaman anca belli oluyor bende. Bide çok zor çıkıyor ruj fırçada çok az miktarda çıkıyor hatta çıkmıyor =) Bende bu şişelerin ağzında plastik bişey oluyor onu çıkarmayı düşünüyorum daha rahat alınıyor o zaman=) Ruj güzel ışıltısı falan ama tek sornum şişeden ruju çıkaramamam.

Benden bu kadar güzel bi alışverişti. Yakın bi zamanda ruj almak istemiyorum koca bir kutu ruj doldu sıra geldi onları bitirmeye =) Merak ettiğiniz bişey varsa cevaplarım. Renkleri göstermek için fotoğrafda çektim fakat pek becerememiş olabilirim. kusura bakmayın artık :p

Öperim sizleri

4 yorum:

hayalci dedi ki...

Spectraa Lash'ı bende pek beğenmedim.Bi kere her yere bulaşma riski var.Kullanmadım o yüzden supershock siparişi verdim,gelir bu hafta ;)

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

Bende pek bulaşmadı akma durumu olmadı ama yinede shock daha güzel ;)

♥pemb€sinti♥ dedi ki...

Hayırlı olsun cnm mutlulugunuz daim olsun

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

çok teşekkürler =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...