25 Mayıs 2010 Salı

mezunumsuu

Evet mezun oluyorum okulda son haftam. Hiç üzüleceğim aklıma gelmezdi ama ben gerçekten çok üzgünüm. Yapamadıklarıma çok pişmanım. Çok boş geçirdim bu 4 seneyi kendi memlektimde üniversite okumak çok kötü oldu benim için. Hep kısıt vardı önümde dolu dolu geçirmem için yada ben o kısıtlara her seferinde izin verdim kendi bahanelerim oldu. Hep uzak tuttum kendimi sınıftan kimseyle kaynaşmadım. İnsanlardan uzak durdum yaralanmak istemedim. Tuhaf bi sınıftı belkide ondandı bu durum. Ama hatalıydım. Eğlenmeyi bilmedim. Sevgilim izin vermedi bi çok şeye aman dedim salla ne olcak ki gidince. evet gitmeyince eğlenmeyince böyle oluyormuş onu anladım içinde patlıyomuş herşey. Geriye bakıyorumda gamze ve gül kaldı 4 seneden bana, canım dostlarım kaldı. Hiç ayrılmayacağım dostlarım.. Evet belki diğerlerini unutacağım ama 4 seneyi daha eğlenceli hatırlamak isterdim daha dolu dolu. İnsan bi daha yaşamazmış gerçekten.
Güzel yaşanmalı an denen küçük birikimler.. Çok büyük bi boşluk var önümde nasıl dolduracağımı bilemediğim. Sonsuz bi denizin içinde çırpınıp bulduğum yerlere tutunmaya çalışacağım.

2 yorum:

A-H dedi ki...

bilirim nasil bir duygu oldugunu, bende ayni seyi yapmistim bir sure :( neyse yine de gec degil bundan sonra iskalama hayati :)
sevgiler

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

Evet yakalamak lazım bi yerden de olsa ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...