26 Mart 2010 Cuma

karmaşık biraz..

Bu aralar canım çok sıkılıyor. Boş boş işler peşindeyim yaptığım pek bişey yok. Vizeler yaklaşıyor sonra ales var yetmiyormuş gibi bir dünyada ödev verdi her hoca itinayla. Durup durup sanki son sınıfı buldular. Ben ise kitlenmiş durumdayım. Üds geçti diye bi rahatlık var sanırım. Canım bişeyler yapmak istemiyor. Okumama gereken 500 sayfalık bi kitap var ve o kitaptan vizede sorumluyum ben boş boş geziyorum. Noluyor bana yaaa püf =(

Çok gerginim bu aralar. Stresten ölcem ve öldürcem gibi geliyor. Tahammül edemiyorum hiç bişeye. Sevgiliyi sürekli tersliyorum. Sevgilidi sabır sabır diye bağıracak yakında.

Diyetteyim 1 aydan beri. 3 kilo verdim. 54 kiloydum 51 kilodayım şimdi. 48 falan olmayı düşünüyorum. Aslında benim için kilom değilde göbeğimin gitmesi önemli. sabahları erken kalkıyorum salata yedikten sonra ebru şallıyı bekliyorum. Pilates yapmak iyi geliyor. Birde aklıma geldikçe mekik çekiyorum. Tatlı krizlerim geçmiyor ama acaib tatlı istiyor canım ve ben sütlü tatlı seven biri değilim. Tatlısızlıktan çıldırcak gibi oluyorum. Elam yiyorum yada portakal tatlı isteğimi bastırayım diye ama hiç o gözümün önündeki profiterolün yerini tutmuyor. Göbeğim gitsin bir an önce az da olsa yerim en azından. Tabiki göbeğim gitti diye salmayacağım.

Bu aralar ben böyleyim. Rejimden dolayıda gerginlik var ama bu sınavlar son sene olunca okul bitince ne yapacağım stresi çok kötüymüş.

Şimdilik hoşçakalın
kaçar ben

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...