27 Ekim 2010 Çarşamba

benden -2-

Bi koşuşturmacadır gidiyor bu aralar. Büyük hazırlık var =) Evleniyorum dermişim :p  yok yok evlenmiyorum ama evlilik için ufak bi adım atacağız. Daha ne diyeyim bi herşey kesinleşsin herşeyi anlatacağım tek tek. Birazda nazar değer diye anlatmak istemiyorum. Zaten zor gidiyor herşey problem çıkıyor herşeyde.

Elbise arıyorum tırım tırım nasıl bulacağımı bilmiyorum. Hergün çarşıdayız annemle bugün yine çarşıda olacağım. Eksikler azaldı zaman daraldı. Ama heyecan tavan yapıyor bende =)

Sizlerden uzak kalıyorum bi türlü oturup yazamıyorum yorgun geliyorum eve yığılıp kalıyorum.

En son avondan aldığım şeyler var onları ekleyeceğim bi fotoğraflarını çekebilsem.

Yine bu kadar yazıp kaçıyorum öperem muaahh

20 Ekim 2010 Çarşamba

benden

Yine uzak kaldım sizlerden biliyorum ama bu aralar tatlı koşuşturmacalar içerisindeyim. Dedem yarın hastaneden çıkacak. Çok şükür herşey yolunda. Ama bu seferde babam sabah akşam hastanede kalmaktan yorgun düştü ve babam hastalandı. Bunaldım biraz atasım var kendimi sokaklara yapamıyorum ama gezmek istiyorum ama bi dünya iş var.

Tasarladığım bir çok şey var çizimlerini yaptım fakat icraate geçemiyorum sanırım bir süre daha yapamayacağım.

Sevgili askere gitmeye karar verdi. Kasım sonunda asker =( asker yolu gözleyeceğim  =(

bu kadar öperim sizi ben kaçar =)

17 Ekim 2010 Pazar

Dualarınız için teşekkürler

Hepinize teşekkür ediyorum. Dualarımız kabul oldu ve dedem sağ salim ameliyattan çıktı. Durumu şuanda çok iyi yaşına göre değerleri çok çok iyi. İçimiz rahatladı artık.

Ben bi çok şeyi attım bi kenara düşünmeyi bırakmaya çalışıyorum ama o kadar karmaşık bi dönemdeyimki neyi nasıl ve ne zaman yapacağım hiç belli değil. Büyük bi belirsizlik var.  En yakın zamanda güzel haberler vereceğim sizlere ama daha kesin değil.O yüzden bişey demiyorum şimdilik.

Bide bende twitter açtım. tık tık

Normal hayatıma dönmek istiyorum ama bu bi süre daha olmayacak gibi. olaylar insanı yoruyo öyle oluncada ben insanlardan soğurum ve kaçarım herkesten şuanda da öyle yapıyorum. karmaşığım hala.

Benden kısaca bu kadar.
öperim
kaçarım

14 Ekim 2010 Perşembe

Dua edin dedeme =(

Çok zor günler geçiriyorum 1 haftadır. Yaşanılan hastalık bi taraftan insanların tuhaflıkları bi taraftan beynim düşünmekten durdu. Salı günü dedem düşmüş baldırdaki kemik kırılmış yaş 80 dedemin yaşamış yaşayacağını diye düşünebilirsiniz ama ben dedemle aynı yerde büyüdüm o yüzden çok kıymetlidir. Annem haber verince koşa koşa gittim hastaneye tabi ben hastanelere dayanamadığım için hastanede 10 dakka durabildim ve bayıldım. Zar zor toparlandım. Dedemin tansiyonu düşüktü ve neden olduğunu bi türlü bulamadılar nabız ve diğer bütün değerler normal bilinç açık ama tansiyon düşük o yüzden gece yoğun bakımda kaldı. Ertesi gün servise çıktı ve ameliyat için hazırlanmaya başlandı. Bugün çok şükür ameliyattan sağ salim çıktı şuanda yoğun bakımda yarın servise çıkacak. Dualarınızı bekliyorum bi aksilik çıkmasında dedem sağ salim çıksın hastaneden.  3 hala bi amca var bende ama anladım ki insanda merhamet olmalıymış insana saygı olmalıymış dedeme babam bakıyor şuanda babam hastanede ve biliyorsunuz babamda zaten karaciğer nakli bekliyor ve babamın rahatsızlıkları oluyor şuanda ayakları şiş ve kan topladı.Gündüzleri ben kalıcam sanırım geceleri babam.


  Dedem kıymetlimdir çok şey yaşadık birlikte arkadaş gibiydik dedem benimle evcilik oynar gezmelere götürürdü. Ben yastıklardan ev yapardım çatısını tülbent örtülerden yapardım dedeim misafirliğe gelirdi onlara meyve ikram ederdim. sobanın üzerinde kestane pişirirdik biz dedemle. Geceleri onlarda kalmak için direnirdim ama bi taraftanda annemden ayrılamazdım. Kalcam diye diretirdim annemlerde bişey diyemezdi yatardık 5 dakka sonra ben eve gitcem eve götürün diye ağlamaya başlardım hiç üşenmeden beni eve götürürdü gece gece.   Daha bir çok yaşanmışlıklar var.

Çok şükür dualarımız kabul oldu ve dedem ameliyatını sağ salim atlattı bundan sonra dualarımız kabul olur inşallah dedem sağlığına kavuşur.

Dualarınızı bekliyorum.Şu günleri sağ salim atlatabilelim
Bir süre yazamayabilirim.

9 Ekim 2010 Cumartesi

Eski dostla güzel anlar

Bugün evde otururken eski bi arkadaş Deniz facebooktan yazdı hadi görüşelim diye. Deniz'i askerde biliyordum meğer izne gelmiş. Hazırlanıp geliyorum dedim hemen herşeyi bırakıp hazırlanıp gittim yanına.Çok uzun zaman olmuştu görüşmeyeli her günümüz beraber geçerken ayrı düşmüştük olmayacak insanlar yüzünden ama ben hiç kin tutan biri olmadığım için unuttum herşeyi en güzelide bu bence =)   Üniversite 1de başlamıştı bi gruptuk ama okuldan arkadaş değildik yurttan arkadaşlarımın arkadaşlarıydı zamanla can olduk birbirimize. 2 seneyi geçirdik beraber her gün her an birlikte geçti neler paylaşıldı o kadar eğlenceli zamanlar geçirdik o günleri hatırladıkça hala gülüyorum. En eğlenceli zamanlarımızdı. Sonunda osaçma sapan beş para etmez insanlar yüzünden sorunlar yaşadık. Belki o kadar sağlam değilmiş arkadaşlığınız diye düşünüceksiniz belkide öyleydi ama olaylar çok yormuştu beni ve uzak kalmayı tercih ettim. Şu anda o günleri gülerek anıyorum ve kimseye bi kızgınlığım yok.

Denizle eski günleri andık askerlik anılarını anlattı. çok güldük bol bol yedik. 2 waffle manyağı waffle ın dibine vurduk sonrada şekerimiz tavan yaptı =)  Çok özleşmişiz çok şey birikmiş. Deniz hala aynı Deniz'di. 


güzel bir gündü.

geçen hafta hiç yazamamıştım aslında burdayım ama yazamıyorum demiştim. Yazamamamın nedeni yurttaki arkadaşlarımın tekrar eskişehir'e gelmeleri. Fulim yüksek lisansı kazandı ve tekrar döndü bi ev tuttu. sinemin ise okulu bitirmek için geri geldi sinem de bi ev tuttu. Hergün sinem fulyayla geçt. gülmeler eğlenmeler harika zamanlar yaşandı.

böyle geçiyor işte günceğizlerim
öperem sizleri koskoca bu arada iileşmeye çalışıyorum daha iyiyim.

8 Ekim 2010 Cuma

yeni oyuncağım =)

Farkındayım kayboldum yine bu aralar ortalıktan aslında burdayım hep takip ediyorum sizleri fakat yazasım gelmedi bi türlü yazmaya çalıştım ama olmadı. döndüm sanırım yeniden.
Sevgili bana yeni bi fotoğraf makinesi almış aslında diğer makinemizide yeni almıştık. Diğeri digital fotoğraf makinesiydi samsungdu. Sevgilinin hediyesi ise fuji s1500  amatörlüğüm için şimdilik yeterli bi makine. 2 saattir kurcalamaktan ölmekteyiz  =)   ama böyle evde olmuyor dışarı çıkıp çekmem lazım. Aslında ben çok amatörüm sanırım  =) öğrenecek çok şeyim var seviyorum fotoğraf çekme işini =)  

Hala yeni oyuncağımla meşgulum severim sizleri hemde öperim baaayyyy =)

4 Ekim 2010 Pazartesi

can sıkıntısı ve Mor fiyonk'da yeni cici

Hala iyi olamayaraktan yaşıyorum.
Evde boş boş oturmak yerine bugün KPDS çalışmaya başlayacağım birde eğer canım isterse yeni ciciler tasarlayacağım aklımda bi kaç bişey var.

Jelibon serisinin ilk cicsini yayınlamıştım fakat diğerleri kalmıştı.
Bugün bir tanesi daha Mor Fiyonk'da.

3 Ekim 2010 Pazar

hastayımmm bakanım yok =(

1 haftadır hastayım ve hala geçmedi. Doktorada gittim ilaçda kulanıyorum ama iyileşme namına birşey yok bende. Annemin yanındaydım annem bakıyordu ama eskişehire dönmek zorunda kaldım. Eskişehir'de bakan yok bana evde öyle büzüşük oturuyorum =(  Şimdi kalktım salep yaptım kendime içinede ceviz koydum ağzımın tadı çok yok ama hoş oldu  =) 
Kışı hiç sevmiyorum niye birden soğudu ki bu havalar üstüme giyecek kalın bi hırkam bile yok. Geçen sene aldığım mont rengi solduğu için iade etmiştim ve giycek montum bile yok =(  Sevgiliyle çıktık bugün ama bişey bulamadım daha pek bişey çıkmamış. Fena oldum biraz gezmekten o yüzden çokda gezemeden döndük eve.

Şimdi de dediğim gibi salepimden içiyorum bi taraftanda evde hoşbeş buldum ondan yiyorum.

İphone almak istiyorum birde 3G  veya 3GS de olabilir.  

öpmiyim sizede geçmesin virüslerim =)
severim sizi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...