27 Haziran 2010 Pazar

merhabalarrrr

evet yoktum bir süredir neler yaptım anlatacağım biraz.
          
           Ben mezun oldummmm.. ev kızı oldummmm =) balo için elbiseydi ayakkabıydı çanta falan derken bi süre onlarla uğraştım sonrada balo geçti rahatladım derken hasta oldum bir haftadır evde yatıyorum. Fena şifayı kapmışım. Fotoğraflarda balodan. Ben sevgilive bizim kızlar. Fikir istemiştim ayakkabı saç için falan. Tercihim  böyle oldu. Aslında birazda herşeyi son güne bıraktığım için bulduklarımı kabul etmek zorunda kaldım.

       Ev arıyorum bu aradada ama sanırım vazgeçicem taşınmaktan. Dün baktık ev annemle bu kadar pis olamaz evler ya. Eskişehirin bu yönünü sevmiyorum. Öğrenciler çok olduğu için ev sahipleri hep öğrencilere veriyor, kazançları daha çok oluyor diye aileye ev bulamıyorsun. bulduğumuz evler bi pis bi pis. Bu evde ısınmıyor diye taşınmak istiyorum ama vazgeçicem az kaldı yarında bakıcam bi kaç yere sonra karar vereceğim.

       İş aramayada başladım. Gerçi benimki akraba ziyareti gibi oluyorda =) Akraba olmadan olmuyor bu işler bende tanıdıkları ziyaret ettim geniş çapta çalışmaya başladım resmen. Herkes bi yere gönderiyor henüz bi sonuç yok ama en geç yaz sonunda bi işim olacağını umut ediyorum. =)

       En önemlisi bir tatil istiyorum. bunun içinde sizlere danışacağım bir sonraki postta.  =)

   Şimdilik bu kadar.

3 yorum:

kupia papalina dedi ki...

Çok güzel olmuşsun...Saçlarına bayıldım:))Yeni hayatın umarım istediklerini verir sana...Tebrik ederim...

reyhane dedi ki...

Selam, tebrikler meziniyet için, iyi bir iş bulmanı temenni ediyorum..Çok tatlı çıkmışsın fotolarda..Bende mimin var canım, kabul edersen eğer..

Gökkuşağındaoturankız dedi ki...

kupia papalina: çok teşekkür ederim =) sevindim beğenmene =)

Reyhane: Çok teşekkürler. Mimede hemen bakıyorum onun içinde teşekkürler =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...