28 Ekim 2009 Çarşamba

GOjane ve İlk Yurtdışı Alışverişim

Evet bende yurtdışından ilk alışverişimi gerçekleştirdim. Çok heyecan vericiydi =))

GOjane'i ise Fashion By Siu'nun blogunda görmüştüm. ve ufak bi araştırma yaptım hiç siparişi gelmeyen sorun yaşayan görmedim. Shippingi paylaşacak biri buldunmu tamamdır bu iş dedim. O şanslı kişide gazmem oldu =)) Gazmeyle birlikte papilerimizi beğendik. Ama bi kişi daha olsa shipping dahada düşücek diye düşündük ve Gazme'nin ev arkadaşını kafaladık ihihhh =)
3ürün sipariş verdik. Hem gümrük sorunu yaşamayalım diye hemde bi kalitelere bakalım diye çok aşmadık kendimizi. Herkes birer tane beğendi ve sipariş verdik.

Siparişlerimiz 22 Ekimde kargolandı ve bugün elime ulaştı. 6 gün iyi bi süre gibi geldi bana. Gerçi çok fazlada bilmiyorum ama sizlerden okuduklarıma göre iyiymiş gibi geldi.


Ayakkabılara gelince ben 37 numara sipariş vermek istiyordum ama yoktu 36 sipariş verdim olur belki diye çünkü değişiyo bazen 36 bazen 37 olabiliyor ve kalın çorapla giydiğim halde oldu bu durum çok sevindirdi. Kızların ki nasıl olacak bilmiyorum onlar henüz denemediler.Kalite ise hiç fena sayılmaz. Onay aldı diyebilirim beğendiğim botlar olursa tekrar sipariş verebilirim. =))


10 Ekim 2009 Cumartesi

Yine ne yaptığımı bilmeden yaşıyorum. Bu hafta inanılmaz yorucuydu. Sabah erken kalk kursa git, kurstan çık yemek ye, koşa koşa derse yetiş. Acaib yoruldum. Bünye hazır değilmiş anladım. Koca yaz camış misali yattığım için ağır geldi bu tempo.


Yarın nişanımız var... Teyzemin oğlunun nişanı var çok heyecan var. Kuzenlerimden biri evlenmek için ilk adımı atıyor. Babam taraftan evlendi hepside ben pek onları kuzen cinsinden saymıyorum ihih.. Elbisemi haftalar öncesinden aldım. Pek içime sinmedi ama salla diyorum ihih.. Düğün kıvamında bi nişan olacakmış gibi geliyor. Salonda olacak çünkü..


Bloglada ilgilenesim gelmiyor. Gerçi hiç vaktimde yok. Bu sen böyle olacak gibi ama bellide olmaz

kaçar ben

7 Ekim 2009 Çarşamba

4 Ekim 2009 Pazar

ÜDSeeeee

Girdim geldim üdseciğime. Çok uzun ya sınav çok sıkıldım. Sadece bi soruyu bilerek yaptım. yanlış doğruyu götürmüyor nasıl olsa diye girmiştim zaten sınavada. Kolaydı yada zordu diye birşey diyemeyeceğim çünkü cidden hiç bişey anlamadım. Kafama göre tercüme edip çözdüm soruları. 20 alırsam aferin bana =)

Ben 40. sotuya falan gelmiştim yanımdakine baktım daha 10. sorudaydı. Yuh dedim mörf naptın sen. sonra yavaşladım biraz ama sıkıldım yine hızlandım sonrada çıktım zaten. 100 dakka falan oturdum sanırım.

Asıl ilkbahar dönemindeki önemli benim için. Hazırlanıp gireceğim.

Ay bide bundan daha yüksek alırmışım ne gülerim kendime =)

üds maratonu başladı benim için. yorumlarda bi kaç kişi ayrıntı yazarmısın bu süreçle ilgili demişti. Ben kursa giderek hazırlanacağım. Kursta salı günü başlayacak o zamanda derslerin içeriğini falan yazarım ayrıntılı.

şimdilik kaçtım

3 Ekim 2009 Cumartesi

Çok yoğun bi sene beni bekliyor gibi geliyor. Gireceğim 3 tane sınav var önümde. Hatta bu pazar bi ısınma turuna çıkayım diye üds ye gireceğim. Pek bi umudum yok çünkü en son ingilizceyle 1.sınıfta haşır neşir olmuştum ondan beri rafta duruyor sayın ingilizcem.

Yoğun bi sene olacağını anlayan bu bünye uzun bi süreden beri yatış yapmakta. Kendime çok sinir olmaktayım yapacak bişeyler arıyorum ama bulmadım henüz. Kitap okumaktan ileri gidemedim. Neyseki bugün ni arkadaşımla buluştuk ve bütün gün gezdik yedik içtik tabi en güzelide bol bol konuştuk eski günleri yad ettik..

Bide bu hafta sevgilide gitti okulu açıldı. Şehir bomboş kaldı o gidince ya çok boşlukta kaldım. Napcağımı şaşırdım. =( Çok alışmıştım bütün yaz yanyana olmaya. Her istediğimde görebiliyordum napıcaz bakalım. Neyseki yarı dönemde bitiyor okulu.

Pazartesi bende okul sezonunu açıyorum artık. Geçen hafta açıldı ama gitmedim. Malum ekle/sil haftası kıl hocalar hariç ders yapan olmuyor pek. Salı günüde kursum başlıyor. Üds ve Kpds için kursa gideceğim. Dedim ya yoğun bi yıl olacak. İnşallah bu arada kilo vermeyide becerebilirim.

şimdilik bu kadar...

1 Ekim 2009 Perşembe

İzmir çıkartması ..

Gittim gezdim gördüm geldim.
Geleli bi hayli zaman oldu fakat ben yazcak enerjiyi ancak buldum kendimde.
İzmir güzel şehirmiş. 1 günde ne kadar gezilebilir gerçi orasıda var. Kordona gittik, saat kulesinede doğal olarak. Bi dünya fotoğraf çekindik =) kuzenlerle bol bol gülüp eğlendik. Yolda bol bolda midemiz bulandı =)
Forum Bornovaya gidildi ve İkeaya uğramadan geçilmedi. Forum semalarında bi dünya fotoğraf çekindik =) Çok eğlenceliydi ama hiç günün sonunu aklımıza getirmek istemiyorduk =(

İstanbul kadar kalabalık değil gibi geldi bana. Ama anladım ki denize uzaktan bakmayı sevmiyorum. İçinde olmalıyım denizin kulaç atmalıyım o denizde. Denize yakın bi yerlerde yaşamayı isterim ama istediğim an koşup denize girmek isterim sanırım. Daha bi tatil yöreleri olmalı.

Kuzenciğimden ayrılmak çok zor oldu küçük kuzumuz o bizim. Çok seviorum onu ben yirim yirim.

bu sene leyleği havada da görmemiştim ama yerimde oturmadım hiç ..

sevgiler..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...