8 Aralık 2009 Salı

24 ay yani 2 yıl =)

Evet dün 2 yılımızı bitirdik yazım geç oldu. Her ayı itinayla yazmazsam olmaz =)
Kutlamayıda bi gün önceden yapmıştık. Güzeldi eğlenceliydi.
Ama havai fişeklerim hala patlamadı =)

Bi ömür seninle olcak gibi hissediyorum :p

5 Aralık 2009 Cumartesi

Öylesine

İlk önce doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. Görüdğüm her yorumda çooooooooooook mutlu oldum.
Doğum günümdü mutlu olmam gerekirdi fakat pek güzel geçmedi. İnsanların doğum gününü kutlaması seni ne kadar mutlu etsede sen en yakınında olan insanın daha güzel kutlamasını bekliyorsun. Beklediğin gibi olmayıncada mutlu olamıyorsun doğal olarak.
Kötü bi doğumgünüydü kısaca.

Ugglarım geldi bu arada gerçekten çok güzeller. En kısa zamanda onlarında fotolarını koyacağım.
bu kadar
HOŞÇA KALIN !

3 Aralık 2009 Perşembe

Ben bugün doğmuşum..

Evet şu saat itibariyle bir yaş daha doldurmuş bulunuyorum fakat o yaşı artık saymayı bıraktım sadece doğum günüm işte =))
Annem derdi 20 yaşını geç sorasını saymazsıın diye haklıymış. Geçeli azıcık yıl oldu ve ben bıraktım artık yaş saymayı =)) 22 bitti sanırım. Emin değilim ama :p
Evimde oturmuş soru çözüyorum. Çok eğlenceli geçecek eminim.. Sevgilide yok burda. Geleceğinide sanmıyorum... Yine bana hüsran yine ban hasret anlayacağınız hahay.. Eğlenceli bi hale çevirmek gerek aslında. Daha önümüzde 24 saat var elbet bulunur bişeyler..

Biraz önce annemle babam odamın kapısından pastayla girdiler. Ahh çok duygulandım canlarım benim iyiki doğurmuşlar ihih..

Dileklerim yine çok yeni yaşta..
Hep mutlu olayım sevdiklerimle.. Sağlıkta olsun yanında, Hele babam sağlığına kavuşursa ki en önemli dileğim bu babam sağlığına kavuşsun en büyük mutluluk olacak benim için. Sevgiliyle güzel şeyler olsun istiyorum hep mutlu olalım falan ..

Şimdilik böyle..
kaçar ben =))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...